piątek, 31 stycznia 2014

Sesja z Olą Urbanowską

Sesja z Wtorku 28.01 ;)


 Nimfa ♥

11 komentarzy:

 1. modelka jednej twarzy...

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadza się, szału nie ma, ciągle to samo tylko inna poza...a swego czasu miała wielkie ,,ale" do mimiki Agnieszki Moszczyńskiej...
  najpierw pracuj nad sobą, a później krytykuj innych ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. hahahahha wiedzialam ze bede miala takie komentarze, w takim razie zapraszam na sesje, staniesz przed obiektywem :) Ola.

  OdpowiedzUsuń
 4. LUDZIE każdy może mieć swoje zdanie , to prawda .. Jednak jeśli ktoś lubi to co robi .. Krytykę powinno się przyjmować, lepiej lub gorzej ale powinno się , Ola miała prawo wyrazić swoje zdanie o tamtej kobiecie/dziewczynie :) A jeśli chodzi o "wielką sesję amatorki" - zdjęcia bardzo ładne , dlaczego miałaby z tego rezygnować ? Bo nie jest światowym fotografem ? Każdy robi to co lubi , a Tobie może się to podobać lub nie :) Mam nadzieję,że jednak przeżyjesz to i przestaniesz się trząchać , bo obawiam się,że się rozlecisz .. Aleksandra P.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo śliczna dziewczyna, wręcz piękna. Ale Olu przesadą jest wstawianie co 10 minut zdjęcia z tej samej sesji zdjęciowej. Zbieramy lajki i komentarze ? Na tym rzecz polega ? Jak tak to żałosne. Każdy widzi jaka jesteś śliczna itd. Ale facebook nie jest od wstawiania miliona zdjęć bo to się rzygać chce. Założ sobie jakiegoś bloga ze swoimi zdjęciami i tam je wstawiaj. Bo jest wiele pięknych dziewczyn, które się tak "nie panoszą". Widzę że druga K. Skwarska rośnie. "majspejsa" załóż sobie jeszcze najlepiej. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. chyba to jest moja sprawa co robię i publikuję na swoim fejsie, to że mam jakąś pasję nie oznacza, że jestem " zawodową modeleczką" sprawia mi to radość i będę to robić kiedy mi się podoba i znajdę na to ochotę, pozdrawiam Ola.

  OdpowiedzUsuń
 7. weź Ola pierdol tych farmazonow , po co sie przejmujesz jakimis pozerami piszącymi z anonimow . JEBAC! Kuba :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Moim zdaniem na modelkę ani fotomodelkę się nie nadajesz, bo wzrost, bo sylwetka bo twarz. To, że jestes w miarę ładna nie wystarczy, na zdjęciach masz po prostu zwykłą minę, nie wyrażasz żadnych uczuć, żadne zdjęcie nie przykuwa uwagi. Jeśli to lubisz rób to, ale nic z ciebie nie będzie.

  OdpowiedzUsuń
 9. jaki pasztet ruski masz ryj jak nie wypał nie rob sobie sesji i bo i tak piękniejsza nie bd

  OdpowiedzUsuń